Obchodný manažér pre Východné Slovensko

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiacSZČO: od 1000€ + motivačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického a samostatného kolegu so silným zmyslom pre obchod a skúsenosťami s predajom tovarov alebo služieb s nasledovnou náplňou práce :
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
• Efektívne využitie všetkých obchodných príležitosti a kontaktov
• Úzka spolupráca pri rozbehu nových zákaziek
• Nepretržité udržiavanie nadštandardných obchodných kontaktov
• Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
• Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
• Pravidelný reporting, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
• Návrh a nastavenie predajných kanálov
• Udržiavanie kontaktov so súčasnými a novými klientmi crossselling, akvizícia nových key account zákazníkov a account zákazníkov

• Mobilný telefón
• Počítač
• Služobný automobil
• Kancelárske zázemie
• Zázemie slovenskej stabilnej spoločnosti
• Priestor pre uplatnenie svojich kontaktov a získaných skúseností
• Veľká miera samostatnosti, s tým spojená zodpovednosť za vlastné výsledky
• Ďalšie zaujímavé benefity Vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí

V prípade, že Vás ponúkaná pozícia zaujala, zašlite nám svoje CV.
Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

management, ekonomika, marketing,obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť využiť a neprehliadnuť žiadnu obchodnú príležitosť
• Vysoká miera samostatnosti
• Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
• Komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť znášať stres
• Orientácia na výsledky
• Strategické a koncepčné myslenie
• Ambicióznosť
• Prax na pozícii/v oblasti obchodu a služieb výhodou
• Absolventa patrične zaškolíme
• vodičský preukaz sk B s praxou

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1521184  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac