Náborár - náborárka

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Račianska 96, 811 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme komunikatívneho, asertívneho kandidáta so záujmom o HR oblasť. Vašou úlohou bude:

• Realizácia náborových kampaní za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií
• Špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest na pracovných portáloch.
• Pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov
• Kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov
• Príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi a posudzovanie ich znalostí a schopností
• Osobné pohovory s kandidátmi
• Správa databázy vhodných kandidátov
• Účasť na veľtrhoch práce s cieľom reprezentovať spoločnosť a nadväzovať nové kontakty s uchádzačmi na voľné pracovné pozície
• Činnosti súvisiace s prijímaním a ukončením zamestnancov
• Riadi sa Zákonníkom práce v aktuálnom platnom znení
• Ďalšie úlohy podľa pokynov priameho nadriadeného

• Práca v úspešnej, renomovanej spoločnosti
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Služobný telefón

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná pozícia a spĺňate všetky požiadavky, zašlite prosím svoje CV v slovenskom jazyku. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje a personálny manažment

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

personálny konzultan/náborár
3

- uprednostníme uchádzača s praxou NEPOŽADUJEME VYSOKOŠKOLSKÉ VZDELANIE
- základná znalosť Zákonníka práce NUTNÁ
- tvorivosť
- precíznosť a zmysel pre detail
- silné komunikačné schopnosti
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny šofér)
- vysoká miera samostatnosti, flexibilita, organizačné schopnosti, lojalita
- ochota pracovať aj nad rámec pracovných povinností
- schopnosť pracovať v stresových situáciách

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti facility managementu pre rôzne typy objektov ako administratívne budovy a centrá, banky a finančné inštitúcie, priemyselné parky, inštitúcie verejnej aj štátnej správy, hoteli a penzióny

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Špitálska 27
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Adriana Žaludová
Tel.: +421948859287
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1467907   Dátum zverejnenia: 20.11.2016