Zmenový majster pre facility služby

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce zmenového majstra je:
• počas svojej zmeny neustále dozerá na kvalitu a úplnosťou čistiacich prác
• sleduje postupy a technológie
• zabezpečuje pracovisko vhodným upratovacím personálom v dostatočnom počte
• prideľuje potrebné čistiace prostriedky, pracovné pomôcky a ostatný materiál na zabezpečenie kvality vykonávaných služieb
• školí a vydáva OOPP
• udržiava úzku spoluprácu s vedúcim pracoviska
• podrobne informuje vedúceho pracoviska a predkladá mu návrhy na riešenie problémov
• dbá na technický stav a čistotu čistiacich strojov a techniky
• zabezpečuje servis a opravy čistiacich strojov a techniky
• sleduje stav zásob čistiacej chémie
• kontroluje dochádzku zamestnancov podľa vopred vypracovaných harmonogramov, vyvodzuje dôsledky neprítomnosti
• určuje zástupy za neprítomných pracovníkov
• vykazuje dochádzku zamestnancov ako podklad pre prípravu miezd vedúcemu pracoviska
• plní ďalšie pokyny vedúceho pracoviska na zabezpečenie plynulého chodu prác

- možnosť odborného rastu
- priestor pre realizáciu vlastnej kariéry, kreativitu a prezentáciu vlastných nápadov a riešení
- profesionálny a férový prístup

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV posielajte na:

[email protected]

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám poskytneme PO - PIA v čase od 8,00 hod. -16,00 hod.:

na bezplatnej infolinke 0800 555 777

alebo na mobilnom t.č. 0905236356

Kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky a predpoklady na výkon tejto práce budú kontaktovaní a pozvaní na pohovor. Ostatným záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, organizačné schopnosti
- znalosť čistiacej chémie a postupov upratovania VÝHODOU
- skúsenosti s riadením personálu
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke aj počas víkendov a sviatkov

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1357091  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hodina