Špecialista sieťových služieb

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou, asap.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným účelom pracovného miesta je správa a rozvoj IP siete spoločnosti a správa a dizajn IP sietí pre externých zákazníkov. Hľadáme člena do tímu IP net, preferujeme výbornú znalosť Cisco a technickú realizáciu zákazníckych riešení. Potrebujeme skúseného špecialistu, preto tentokrát poprosíme absolventov, aby sa na danú pozíciu nehlásili.

Pracovná náplň:
1. Vykonáva konfiguráciu sieťových zabezpečení a zabezpečuje ich integritu.
2. Obnovuje správnu funkciu po havarijných stavoch a neočakávaných situáciách, pravidelne zálohuje a vyhodnocuje systémové záznamy.
3.Spravuje a aktualizuje sieťové zariadenia (smerovače, prepínače).
4. Zabezpečuje dokumentáciu sieťových zariadení.
5. Poskytuje odborné rady a zabezpečuje servisnú činnosť pre zákazníkov.
6. Navrhuje a implementuje nové riešenia pre zákazníkov Slovanet, a.s.
7. Implementuje MPLS do siete.
8. Konfiguruje a spravuje bezpečnostné riešenia CISCO systems (VPN riešenia MPLS VPN a IPSec VPN, IDS, firewall).

- práca v stabilnej spoločnosti perspektívneho telco trhu,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnosť prístupu k novým technológiám,
- možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania,
- mladý dynamický kolektív,
- zaujímavé zamestnanecké benefity.

Žiadosti spolu so životopisom posielajte na e-mailovú adresu kariera@slovanet.sk
Kandidáti, ktorí budú vyhovovať požiadavkám a zaujmú nás, budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za záujem, bohužiaľ nevieme sa venovať každému uchádzačovi osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.2.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výborná znalosť Cisco a technickej realizácie zákazníckych riešení
2

1. Kvalifikačné požiadavky:
- SŠ alebo VŠ technického smeru, elektrotechnické vzdelanie je výhodou,
- znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom),
- odborné skúsenosti v oblasti smerovačov a prepínačov CISCO,
- CISCO certifikácia CCNA alebo CCNP je výhodou,
- pokročilá znalosť technickej angličtiny je výhodou,
- PC zručnosti s operačnými systémami typu Windows, UNIX/Linux,
- výborná znalosť práce s programami MS Office.
- certifikácie dokladujúce odbornú spôsobilosť sú výhodou.

2. Vyžadované pracovné a osobnostné predpoklady:
-zodpovednosť,
-samostatnosť,
-flexibilita, operatívnosť,
-schopnosť tímovej práce,
-zručnosti v hodnotení alternatívnych riešení a schopnosť výberu najadekvátnejšieho riešenia,
-komunikačné zručnosti,
-ochota učiť sa nové veci,
-odolnosť voči stresu a záťaži.

Slovanet, a.s. je jedným z najvýznamnejších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Domácnostiam poskytuje internetové pripojenie, telefónne služby a v desiatkach miest aj digitálnu televíziu. Firemným zákazníkom a organizáciám od najmenších až po korporácie poskytuje s internetom aj integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete, bezpečnostné a cloudové riešenia a ďalšie služby. Slovanet sa obzvlášť zameriava na inovatívne riešenia, v roku 2015 napríklad spustil prvú LTE sieť pevného internetu na Slovensku a v roku 2016 – opäť ako prvý operátor – spustil sieť internetu vecí (IoT).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Záhradnícka 151
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Dóczyová
Tel.: 02/20828453
E-mail: poslať životopis