Pracovník technickej podpory

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Štefánikova 19, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Poskytuje technickú podporu zákazníkom spoločnosti.
2. Aktívne reaguje na požiadavky a priania zákazníkov v technickej oblasti kompletného portfólia poskytovaných služieb, odpovedá na e-mailové, faxové, písomné a telefonické otázky klientov.
3. Vedie evidenciu telefonických hovorov, technických problémov a otázok zákazníkov.
4. V rámci svojej kompetencie a schopností rieši problémy a požiadavky zákazníkov, ostatné veci deleguje na určených pracovníkov spoločnosti.
5. Zakladá, upravuje a ukončuje užívateľské služby.
6. Vykonávanú prácu koordinuje s fakturačným oddelením, pracovníkmi technicko-prevádzkového úseku, oddelenia služieb zákazníkom a úseku IT.
7. Spolupracuje a komunikuje s pracovníkmi obchodného úseku a s ostatnými obchodnými zastúpeniami spoločnosti.
8. Realizuje migráciu zákazníkov na iné služby po technickej stránke.
9. Zadáva a koordinuje prácu technikov v teréne.

- práca pre stabilnú internetovú a telco spoločnosť,
- práca v mladom dynamickom kolektíve,
- možnosť odborného rastu a prístupu k najnovším technológiám,
- zamestnanecké benefity.

Svoje žiadosti spolu so životopisom posielajte na e-mailovú adresu kariera@slovanet.sk . Kandidáti, ktorí budú vyhovovať požiadavkám a zaujmú nás, budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za záujem a ospravedlňujeme sa, že nedokážeme osobne odpovedať všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - expert
Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačné požiadavky:
- SŠ s maturitou príp. VŠ 1.stupňa
- odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky
- prehľad v internetovej oblasti - typy pripojenia na internet, e-mail, www, koax TV, IPTV, VoIP
- výborná znalosť práce s OS Windows
- výborná znalosť práce s programami MS Office
- znalosť AJ na úrovni pokročilý so schopnosťou aktívnej telefonickej a mailovej komunikácie so zákazníkom
- skúsenosti z oblasti poskytovania technickej podpory resp. služieb zákazníkom sú výhodou.

Osobnostné predpoklady:
- zrozumiteľný a slušný prejav v telefonickom kontakte so zákazníkom,
- komunikačné zručnosti,
- odolnosť voči stresu a záťaži,
- flexibilita, operatívnosť – schopnosť pružne reagovať na požiadavky klientov,
- zodpovednosť,
- schopnosť spolupracovať, resp. pracovať v tíme,
- ochota učiť sa nové veci.

Slovanet, a.s. je jedným z najvýznamnejších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Domácnostiam poskytuje internetové pripojenie, telefónne služby a v desiatkach miest aj digitálnu televíziu. Firemným zákazníkom a organizáciám od najmenších až po korporácie poskytuje s internetom aj integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete, bezpečnostné a cloudové riešenia a ďalšie služby. Slovanet sa obzvlášť zameriava na inovatívne riešenia, v roku 2015 napríklad spustil prvú LTE sieť pevného internetu na Slovensku a v roku 2016 – opäť ako prvý operátor – spustil sieť internetu vecí (IoT).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Záhradnícka 151
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Hertlová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806240   Dátum zverejnenia: 10.11.2016