Aplikačný inžinier

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava dokumentácie a podkladov na prijatie rozhodnutí (v prípade potreby vytvorenie technickej dokumentácie, napr. rezy)
• Posúdenie neštandardných požiadaviek klientov z hľadiska výrobitelnosti a technickej správnosti, poprípade konzultácia s inými oddeleniami interne a dodávateľmi systémových riešení
• Technická podpora produktového manažmentu pre definovane portfólio
• Vypracovanie špecifickych projektových riešení pre klientov
• Analýza technických podkladov a spracovanie ponuky
• Samostatne posúdenie a odsúhlasenie technických riešení klientov a dodávateľov (v prípade potreby u klienta alebo priamo na stavbe)
• Správa databázy technických certifikátov a podkladov na firemných internetových platformách

Ponúkame:
- stabilnú prácu
- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu do zamestnania
- obedy / večere v areáli spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Prosíme do textu mailu v ktorom sa uchádzate o zamestnanie uveďte odpoveď na otázky: 1. aká je Vaša prax na obdobnej pozícii? 2. Od akého dátumu ste k dispozícii? Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo / Technológia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- nemecký jazyk slovom aj písmom
- flexibilita cestovania

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 2351376  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou