Majster vo výrobe

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,50 EUR/hod. brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizácia výroby, výrobných procesov a kapacít podľa výrobného plánu
- koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu / cca 15 pracovníkov na pracovnej zmene
- zaškoľovanie členov tímu podľa kvalifikačnej matice
- sledovanie stavu materiálu a jeho operatívne zabezpečenie
- spolupráca pri riešení reklamácií a prijímaní nápravných opatrení
- vyhodnocovanie a stanovovanie cieľov podriadeným pracovníkom
- hodnotenie zamestnancov

Ponúkame:
- stabilnú prácu
- príspevok na dopravu do zamestnania
- obedy / večere v areáli spoločnosti
- príspevok na masáže poskytované v blízkosti spoločnosti pre každého zamestnanca

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na znalosti a odbornosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné, riadiace schopnosti,
- vysokú motiváciu,
- schopnosť stanoviť priority, stanovovanie úloh,
- skúsenosti s riadením malého kolektívu,
- čítanie technickej dokumentácie (výkresy, náčrty, schémy) výhodou
- nemecký jazyk výhodou

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 2307832  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 EUR/hod. brutto + variabilná zložka