Montážnik plastových okien / servisný technik

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
CH-5046 Schmiedrued, Švajčiarsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zákaznícky servis a záručné práce v oblasti plastových okien
- montáž okien
- technická podpora predajcov
- spolupráca v oblasti logistiky

Informácie o výberovom konaní

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho zahraničného partnera.
V prípade záujmu posielajte svoje životopisy priamo na email [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- základné znalosti NJ alebo AJ výhodou, ale nie podmienkou
- skúsenosti z výroby a montáže plastových okien
- ochota cestovať Švajčiarsko - Francúzsko

Táto pozícia je vhodná pre mladšieho pracovníka (25-35 rokov), ktorý je ochotný pracovať vo Švajčiarsku.
Ponúkame dobre vybavené servisné vozidlo, švajčiarsky plat, ako aj pomoc pri hľadaní ubytovania.

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 610 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 1933765  Dátum zverejnenia: 20.11.2014