Cenový referent s nemeckým jazykom

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec č.272, 97216, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a spracovanie objednávok od zahraničných zákazníkov z NEMECKY hovoriacich krajín
Mailová a telefonická komunikácia so zahraničnými zákazníkmi z NEMECKY hovoriacich krajín
Tvorba cenových ponúk
Príprava technickej dokumentácie pre výrobu v programe KLAES
Príprava podkladov pre expedíciu výrobkov
Príprava podkladov pre fakturáciu

Zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Motivujúce finančné ohodnotenie
Mladý dynamický kolektív
Priestor na sebarealizáciu a odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie NEMECKÉHO JAZYKA slovom a písmom je podmienkou
- samostatnosť, flexibilita, asertivita, komunikatívnosť
- práca v programe AutoCad výhodou

Spoločnosť SLOVAKTUAL s.r.o. je jedným z najväčších výrobcov plastových okien na Slovensku. Od roku 2008 je spoločnosť súčasťou nadnárodného koncernu AFG Arbonia Forster Holding AG. Firma v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. Na Slovensku a na niektorých exportných trhoch, ako je Česko a Rakúsko, disponuje vlastnou, predajcami podporovanou, organizáciou odbytu. Sieť obchodníkov predstavuje okolo 150 vzorkových predajní, v ktorých je zamestnaných viac než 200 zamestnancov.
Naša spoločnosť rýchlo rastie, preto hľadáme perspektívnych, ambicióznych kolegov do nášho tímu.

272
972 16 Pravenec
ID: 1276868   Dátum zverejnenia: 27.9.2016