SAP Insurance konzultant

SLOVAKODATA, a.s.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
závisí od skúseností a seniority kandidáta - cca 3 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skúseného tímu poradcov hľadáme kolegu na pozíciu SAP konzultant pre poisťovníctvo.
Náplň práce:
• Analýza požiadaviek klienta a návrh riešenia
• Posúdenie architektúry riešení z pohľadu funkčnosti a procesu
• Vykonanie nastavení systému SAP
• Riešenie chýb a zmenových požiadaviek od klientov
• Príprava zadaní pre ABAP vývojára
• Účasť na SAP upgrade projektoch v pozícii SAP konzultanta
• Reportovanie stavu úloh projektovému manažérovi
• Účasť na ponukových konaniach

Cca 36 tisíc EUR ročne
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu
Firemný automobil, notebook a mobilný telefón
Práca na rôznorodých – aj zahraničných projektoch
Nadštandardná zdravotná starostlivosť
Bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 ročné skúsenosti s implementáciou riešení v SAP
Znalosť procesov a dátového modelu SAP HCM potrebná
Znalosť Fiori potrebná
Znalosť integrácie SAP HCM do FI a CO potrebná
Znalosť legislatívny v oblasti ľudských zdrojov potrebná
Znalosť SAP SuccessFactor výhodou
Znalosť SAP ESS/MSS výhodou
Znalosť Nemeckého jazyka výhodou

SLOVAKODATA, a.s. je súkromná akciová spoločnosť, založená v roku 1994. Od svojho vzniku pomáha zvyšovať konkurencieschopnosť a efektívnosť svojich klientov nasadzovaním komplexných informačných systémov na báze celosvetovo osvedčeného know–how a profesionálnym poradenstvom v oblasti zavádzania moderných metód riadenia.

SLOVAKODATA, a.s. využíva ako východiskovú platformu svojich aplikácií moderné, celosvetovo používané softwarové riešenie pre riadenie, kontrolu a strategické rozhodovanie na všetkých úrovniach podniku – riešenie SAP nemeckej spoločnosti SAP AG.

Viac informácií o spoločnosti SLOVAKODATA, a.s. sa môžete dozvedieť na www.slovakodata.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2567482  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: závisí od skúseností a seniority kandidáta - cca 3 000 €