SAP Konzultant v bankovej oblasti

SLOVAKODATA, a.s.

Miesto práce
Kutlikova 17, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia projektových činností podľa špecifikácie a harmonogramu projektu
- analýza požiadaviek zákazníkov
- nastavenie systému
- spracovanie dokumentácie
- školenie koncových užívateľov
- podpora zákazníkov

- zamestnanie v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca v oblasti, ktorá má budúcnosť
- nadštandardné finančné ohodnotenie so silnou motivačnou zložkou
- možnosť ďalšieho profesionálneho rastu a vzdelávania
- atraktívny sociálny program
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov
- iné zaujímavé výhody a benefity podľa dosiahnutých výsledkov

Životopis posielajte v EN aj SK jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť procesov v niektorej z oblastí Finančníctva, Logistiky, Bankovníctva, Poisťovníctva, HR
- skúsenosti s prácou SAP konzultanta sú vítané
- ochota cestovať

SLOVAKODATA, a.s. je súkromná akciová spoločnosť, založená v roku 1994. Od svojho vzniku pomáha zvyšovať konkurencieschopnosť a efektívnosť svojich klientov nasadzovaním komplexných informačných systémov na báze celosvetovo osvedčeného know–how a profesionálnym poradenstvom v oblasti zavádzania moderných metód riadenia.

SLOVAKODATA, a.s. využíva ako východiskovú platformu svojich aplikácií moderné, celosvetovo používané softwarové riešenie pre riadenie, kontrolu a strategické rozhodovanie na všetkých úrovniach podniku – riešenie SAP nemeckej spoločnosti SAP AG.

Viac informácií o spoločnosti SLOVAKODATA, a.s. sa môžete dozvedieť na www.slovakodata.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kutlikova 17
850 00 Bratislava
ID: 2567482   Dátum zverejnenia: 7.11.2016