Administratívny pracovník

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s rusky hovoriacimi klientmi
- Zber požadovaných informácií prostredníctvom internetu, telefonicky a pod.
- Práca so štátnou správou, vybavovanie povolení, zmluv, licencií a pod.
- Spolupráca s finančnými inštitúciami, úradmi, dodávateľmi, odberateľmi
- Preklady z ruštiny do slovenčiny a naopak
- Poradenstvo v oblasti podnikania na Slovensku
- Príprava dokumentov pre účtovníčku

- Zamestnávateľ ponúka možnosť platového rastu.
- Zamestnanec bude využívať mobilný telefón na pracovné účely.
- Stravné lístky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Naša spoločnosť poskytuje konzultačne a poradenské činnosti zahraničným klientom, väčšinou zo štátov bývalého ZSSR.
Lazaretska 8, 81101 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Počet rokov praxe

1

Свободное владение русским языком
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- analytické a logické myslenie

Komplexné služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1911621  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac