Finančný assistent

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Projekt rozvoja spoločnosti MoneXy s.r.o.
(poskytovanie úverov alebo pôžičiek, predplatený karty)
- Organizovanie obchodných a osobných stretnutí
- Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- Spracovávanie podkladov a vytváranie prezentáci
- Príprava podkladov pre účtovníctvo
- Komunikácia s partnermi
- Riadenie finančných procesov
- Uskutočnenie úloh, zadaných nadriadeným

- Zamestnávateľ ponúka možnosť platového rastu
- Stravné lístky
- Úhrada cestovných nákladov a amortizácie automobilu
- Úhrada telefónnych výdavkov
- Školenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

- Finančný leasing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mladý dynamický človek
- zodpovednosť, presnosť, komunikatívnosť, práca s orientáciou na výsledok, schopnosť pracovať v tíme
- pokročilý užívateľ PC
- skúsenosti v oblasti finančného riadenia
- pripravenosť k cestám vrámci SR

Komplexné služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1774712  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000 EUR/mesiac