Lekár so špecializáciou v odbore plastická chirurgia

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- individuálna komunikácia a konzultácia s pacientami
- návrh chirurgického zákroku
- uskutočňovanie chirurgických operácií
- dohľad nad pooperačnou starostlivosťou

- ponúkame Vám príležitosť pracovať v modernom a príjemnom pracovnom prostredí v klinike na transplantáciu vlasov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- systém zamestnaneckých výhod a benefitov
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- výučba technológie transplantácie vlasov

Ponúkame Vám príležitosť pracovať v modernom a príjemnom pracovnom prostredí v novej klinike na transplantáciu vlasov preto hľadámу lekára so špecializáciou v odbore plastická chirurgia ako odborného garanta kliniki.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Klinika na transplantáciu vlasov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

registrácia v Slovenskej lekárskej komore

Komplexné služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1716324  Dátum zverejnenia: 10.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/mesiac, dohodou