Administratívny pracovník/asistent riaditeľa Gerz Construction Slovakia s.r.o..

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Cintorínska 3A, Bratislava
Termín nástupu
ihned'
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za korešpondenciu a emailovú komunikáciu
- Spracovanie podkladov pre účtovníctvo
- Evidencia došlých faktúr a vystavovanie nových faktúr
- Evidencia prijatých a odoslaných platieb
- Pravidelná komunikácia s účtovnou firmou, bankami, úradmi a poisťovňami
- Komunikácia s partnerskými spoločnosťami na Ukrajine v ruskom jazyku
- práca s programom Microsoft Excel a Microsoft Word
- Zodpovednosť za plánovanie stretnutí pre konateľov spoločnosti
- Vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách
- Plnenie operatívnych úloh
- Tlmočenie na stretnutiach

- práca v zaujímavej oblasti
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť Gerz Construction Slovakia s.r.o. poskytuje širokú škálu služieb v oblasti výstavby obytných, komerčných a priemyselných nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Presnosť v práci
- Zodpovednosť
- Schopnosť zvládať stres

Komplexné služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3069772  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou