Poradca pre cudzincov na Slovensku

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca so štátnymi inštitúciami a cudzineckou políciou, komunikácia s rusky a anglicky hovoriacimi klientmi, poradenstvo v oblasti prechodných, trvalých pobytov na Slovensku a slovenského občianstva, podnikania na Slovensku, zber požadovaných informácií prostredníctvom internetu a telefonicky, príprava dokumentov pre účtovníčku, príprava podnikateľských plánov a marketingových štúdií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

cudzinci + slováci

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Špitálska 53
811 01 Bratislava
ID: 2741371   Dátum zverejnenia: 28.9.2016