Čašníčka/čašník

SlovakiaGame s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník:
- prijímanie objednávok
- privítanie a usadenie hostí
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- vyúčtovanie platieb a vedenie pokladne

- práca v exkluzívnom hoteli ***
- možnosť ubytovania v novostavbe v samostatnej izbe s vlastným sociálnym zariadením, TV, klímou a internetom - ZDARMA
- stravovanie - ZDARMA
- bezplatné využitie hotelového wellness centra, solária a fitness
- veľmi dobré platové podmienky

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou zasielajte na [email protected]
Bližšie informácie na tel. 0905/71 88 44

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

- milé a príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- bezúhonnosť

Spoločnosť SlovakiaGame s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním výherných hracích prístrojov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1942577  Dátum zverejnenia: 28.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou