Šéfkuchár

SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o.

Miesto práce
Smreková 2, 044 20 Malá Ida, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného šéfkuchára do Hotela Slamený dom****. Náš tím rád privíta kuchára, ktorý by pripravoval a navrhoval chutné a štýlové jedlá pre hotelovú reštauráciu. Súčasťou práce je kontrola kvality a práce kuchárov. Dôležité je mať pozitívny prístup k práci, k ľuďom a ku gastronómii.
Náplň práce:
-samostatná príprava jedál v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
-organizovanie a riadenie prác na prevádzke
-tvorba menu, inovácie, dizajn jedál
-kalkulácie pri príprave jedál
-dodržiavanie hygienických predpisov a pokynov nadriadených
-ochota pracovať nadčas v prípade potreby
-zvládanie stresových situácií
-zmysel pre detail a dôslednosť, ochota učiť sa nové veci

Ponúkame zaujímavú prácu v príjemnom prostredí, zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusy za výkon a dosiahnuté výsledky.

Informácie o výberovom konaní

Vyžadujeme vyučenie v odbore a 2-3 ročnú prax v odbore,
schopnosť pracovať samostatne, zároveň schopnosť riadiť ľudí, komunikatívnosť, organizačné schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

3

schopnosť pracovať samostatne, zároveň schopnosť riadiť ľudí, komunikatívnosť, organizačné schopnosti.

Hotel Slamený Dom **** ponúka celoročné stravovacie a ubytovacie služby v príjemnom prostredí prímestskej lokality v Malej Ide, len na skok od metropoly východného Slovenska, Košíc. Idea hotela Slamený Dom**** vznikla s cieľom vytvoriť komplex hotela, reštaurácie, letnej terasy a záhrady v nevšednej jednote účelného luxusu s čistotou prírody. Bližšie informácie nájdete na www.slamenydom.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3123494  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou