Area manager pre koncepty Mango(franchise) a CUBE

SLOVAKIA MANGO FRANCHISEE s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá podľa skúseností a kompetencií uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie stabilného, kompetentného a motivovaného tímu manažérov prevádzok
- pravidelné návštevy prevádzok
- tvorba predajnej stratégie a kontrola ukazovateľov predaja zverených prevádzok
- plnenie predajného plánu
- príprava analýz a akčných plánov pre jednotlivé prevádzky a ich prezentovanie prevádzkam
- dohľad nad školením nových manažérov na prevádzkach
- personalistika (kontrola dochádzky, schvaľovanie odmien, plánovanie dovoleniek)
- zdieľanie hospodárskych výsledkov a ukazovateľov s manažérmi prevádzok na spoločných stretnutiach
- zodpovednosť za vizuál zverených prevádzok podľa štandardov a potrieb značky
- Zodpovednosť za obchodné výsledky zverených prevádzok
- Aktívna účasť na nábore nových zamestnancov pre kľúčové pozície na prevádzkach
- Získavanie informácií o potenciáli na trhu a sledovanie aktivít konkurencie
- Neustále zlepšovanie zákazníckej spokojnosti na prevádzkach
- Operatívna činnosť a riešenie vzniknutých situácií
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami na centrále
- Zabezpečenie dodržiavania firemných štandardov a postupov
- Participácia na zaujímavých rozvojových projektoch
- Pravidelný reporting

- zamestnanecká zľava
- príspevok na výber produktov z nášho portfólia
- narodeninové & vianočné poukážky
- možnosť seberealizácie a rozvoja v zaujímavej, zodpovednej a samostatnej práci
- teambuildingy

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

retail

- Predchádzajúca skúsenosť s riadením viacerých kamenných prevádzok v oblasti RETAIL
- Osobnostný drive a silný business mindset
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Schopnosť myslieť strategicky a koncepčne
- Predchádzajúca skúsenosť s vedením väčších teamov
- Silná prozákaznícka orientácia

Spoločnosť zastrešuje koncepty MANGO, CUBE , DENIM a DENIM OUTLET. Patria k nim predajne a eshopy v rámci Slovenska a Čiech. Zastrešuje značky ako MANGO, Marc Jacobs, Vivienne Westwood, Furla, Michael Kors a prémiové okuliare Luxoticca.
Zákazníkom ponúka zaujímavé produkty, pridanú hodnotu prémiového servisu a možnosť vyzdvihnutia objednávky na predajniach.
Moderný omnichannelový formát je zaujímavý aj pre kolegov v tíme. Majú možnosť sa realizovať vo svojej špecializácii alebo sa kariérne a osobnostne posunúť.
ID: 4777562  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac