Pracovník obchodného a zákazníckeho oddelenia

BEplan Slovensko

Miesto práce
Šafárikova ul., okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac, podľa zaradenia a regiónu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi v zmysle plnenia požiadaviek konkrétneho zákazníka, na základe ponuky a dopytu trhu a samotného jedinca. Komplexné riešenie požiadaviek konkrétneho zákazníka. Poskytnutie odborných informácii o službách spoločnosti. Administratívna činnosť. Udržiavanie a posilňovanie pozitívnych vzťahov k existujúcim a stávajúcim zákazníkom.

prácu v najúspešnejšej spoločnosti v danom segmente na Slovensku, nadštandardný príjem a motivačné finančné bonusy na základe dosahovaných výsledkov, služobný automobil aj na súkromné účely, školiaci program na náklady spoločnosti, ….

Vybraní uchádzači môžu po osobnom pohovore vykonať neplatený pozorovací deň za účelom oboznámenia sa s rozsahom pracovnej činnosti priamo v osobnom styku so zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BEplan finančné poradenstvo s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním privátnych finančných služieb. Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá má stabilné zázemie už od roku 2005. Poskytujeme komplexné finančné plánovanie vo všetkých oblastiach poistenia, investícií, sporenia , dôchodkov a financovania. Tieto služby zaisťujeme v spojení s renomovanými partnermi z rád bánk, poisťovní, stavebných sporiteľní, investičných spoločností a dôchodkových správcovských spoločností.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2569293  Dátum zverejnenia: 28.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, podľa zaradenia a regiónu