Regionálny obchodný zástupca pre firmy

SLOVAKIA ENERGY, s.r.o.

Bratislavský kraj, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiac, 700 EUR fix + variabil závisí od cieľov a výkonu obchodníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši obchodníci poskytujú poradenstvo v oblasti optimalizácie nákladov pre firemných zákazníkov v oblasti energií v segmente malé a stredné firmy. Súčasťou práce je aj starostlivosť o zverených zákazníkov v segmente SME v pridelenom regióne. Obchodný zástupca bude mať za úlohu aktívne vyhľadávanie, vytváranie a udržiavanie pracovných vzťahov s klientmi za účelom dlhodobej spolupráce.
Súčasne vytvorenie efektívneho harmonogramu telefonátov a návštev klientov v rámci prideleného regiónu a pravidelné reportovanie vlastnej aktivity.

- ponúkame profesionálne zázemie v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou
- možnosť vytvoriť si zdroj trvalého pravidelného príjmu
- nezávislosť
- bezplatný školiaci program s certifikáciou
- služobná SIM karta, služobné auto aj na súkromné účely
- pevná finannčná odmena a provízie podľa dosiahnutých výsledkov
- možnosť pracovať v regióne svojho bydliska a v najbližšom okolí
- obchodná a technická podpora
- motivačná provízna zložka
- home office

Kandidát na obsadenie pracovnej pozície musí absolvovať dvojkolové výberové konanie. Do prvého kola budú pozvaní len tí kandidáti, ktorí splňajú predpoklady na obsadenie pozicie.
Pracovná pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí sa neboja komunikovať, vedia aktívne počúvať zákazníka, disponujú predajnými zručnosťami a dokážu hľadať riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické, IT

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Výborné organizačné a prezentačné zručnosti, vysoké pracovné nasadenie, prozákaznícka orientácia, zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci. Príjemné profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, cieľavedomosť a súťaživosť.

Uprednostníme kandidátov, ktorí majú priame skúsenosti s predajom pre firmy. Skúsenosť s predajom energií je vítaná.

Spoločnosť SLOVAKIA ENERGY patrí medzi najväčších dodávateľov energií na slovenskom trhu. Na Slovensku máme cez 300 000 verných zákazníkov, vďaka ktorým sme tu najväčším nezávislým dodávateľom. Našim klientom ponúkame seriózny prístup a kvalitný zákaznícky servis.
Do obchodného tímu hľadáme kolegov, ktorí budú pre našu spoločnosť vyhľadávať nových firemných klientov a uzatvárať s nimi zmluvy na dodávku energií a následne im poskytovať zákaznícky servis v podobe individuálnej obsluhy. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou obchodného zástupcu, vie komunikovať s klientmi a má obchodné zručnosti a schopnosti. Človeka, ktorý je zodpovedný a seba disciplinovaný tak, aby mohol prácu vykonávať v zverenom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1996501  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, 700 EUR fix + variabil závisí od cieľov a výkonu obchodníka