Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu - obchodný zástupca

BEplan Slovensko

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac, podľa zaradenia a regiónu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu, - komunikácia so zákazníkmi , D2D akvizičná činnosť pre dodávateľa v určenom regióne

- náborový finančný príspevok
- príspevok na ubytovanie
- školiaci program na náklady spoločnosti
- kariérny postup
- stabilný nadštandartný príjem
- služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely)
- rôzne finančné bonusy
- mladý kolektív
- firemné akcie

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní managerom príslušnej pobočky za účelom osobného pohovoru. Po osobnom pohovore je pre uchádzača možnosť neplateného ukážkového dňa za účelom oboznámenia sa s obsahom našich činností.
(do životopisu uviesť tel. kontakt)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- ochota učiť sa novým veciam
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v teame

BEplan finančné poradenstvo s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním privátnych finančných služieb. Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá má stabilné zázemie už od roku 2005. Poskytujeme komplexné finančné plánovanie vo všetkých oblastiach poistenia, investícií, sporenia , dôchodkov a financovania. Tieto služby zaisťujeme v spojení s renomovanými partnermi z rád bánk, poisťovní, stavebných sporiteľní, investičných spoločností a dôchodkových správcovských spoločností.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1969487  Dátum zverejnenia: 1.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, podľa zaradenia a regiónu