Fleetový manažér KIA

Slovakia Auto, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí fleetových dodávok vozidiel pre firemnú klientelu
* Priamy kontakt a komunikácia so zákazníkmi
* Spracovanie ponúk , účasť na výberových konaniach
* Predaj nových vozidiel
* Tvorba ponúk podľa špecifikácie klienta vrátane komplexnej ponuky financovania
* Príprava objednávok a zmlúv
* Spracovanie administratívnej agendy spojenej s predajom vozidla
* Spolupráca s oddelením predaja jazdených vozidiel a oddelením servisu pri tvorbe
rámcových zmlúv a pri výkupe ojazdených vozidiel
* Udržiavanie vzťahov s odberateľmi
* Účasť na verejných obstarávaniach
* Príprava pravidelných reportov a prezentácii na mesačnej báze ( zhodnotenie mesiaca a aktivít )

* MULTISPORT karta
* Stravovanie hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
* Progresívne odmeňovanie
* Služobné vozidlo aj na súkromné účely
* Tankovacia karta s mesačným limitom
* Mobilný telefón
* Notebook
* Sociálny program
* Práca v úspešnej a modernej spoločnosti
* Plat 2.000,-€ + variabilná zložka podľa plnenia plánu
* Firemné akcie

Uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Predajné znalosti a schopnosti
* Perfektná znalosť produktu
* Orientácia v oblasti automobilovej techniky
* Výborné komunikačné a vyjednávacie znalosti
* Ovládanie konkurencie
* Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
* Aktívny prozákaznícky prístup
* Dobrá znalosť práce s PC
* Vodičský preukaz skupiny B
* Minimálne stredoškolské vzdelanie obchodného alebo
technického zamerania
* Anglický alebo nemecký jazyk na komunikačnej úrovni
* Odolnosť voči stresu
* Ochota vziať na seba stanovený obchodný cieľ

Mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca na automobilovom trhu s výhradným zastúpením pre značku KIA pre oblasť Bratislava. Autorizovaný dealer pre predaj a servis vozidiel značky KIA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2487379  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000