Zdravotnícky asistent v ThermalParku Nitrava

Slovak Tourism, a.s.

Miesto práce
Thermal Park Nitrava, Poľný Kesov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac+ víkendové príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovať základnú zdravotnú starostlivosť návštevníkom kúpaliska, vrátane poskytovania prvej pomoci
  • zodpovednosť za zásoby liekov
  • zodpovednosť za pravidelnú údržbu a dezinfekciu zdravotníckej techniky a zariadení
  • administratívna práca spojená s poskytnutím zdravotnej starostlivosti a prvej pomoci
  • spolupracovať s ostatnými zamestnancami kúpaliska pri zabezpečovaní bezpečnosti a ochrany zdravia návštevníkov

Pracovná doba 12 hodín denne - krátky / dlhý týždeň.

  • stabilná práca v príjemnom prostredí
  • možnosť ubytovania, stravovanie
  • zamestnanecké vstupy do bazénov

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

  • vzdelanie v oblasti zdravotníctva
  • skúsenosti s prácou v zdravotníctve
  • schopnosť vykonávať základné zdravotnícke činnosti a podávanie prvej pomoci
  • schopnosť efektívne komunikovať s kolegami a ošetrovanými návštevníkmi

Spoločnosť vlastní hotel s krytým termálnym bazénom, bazénovou halou, letné termálne kúpalisko a aquapark.

Miesto výkonu práce sa nachádza v obci Poľný Kesov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4787395  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac