Brigádnik - poskytovanie informácii v operátorských a asistenčných službách

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Ponúkaný plat (brutto): 2,80 - 3,40 €
  • Termín nástupu: jún 2017
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím operátorských a asistentnčých služieb hľadáme spolupracovníkov, ktorí budú:

» poskytovať informácie pre volajúcich zákazníkov o telefónnych číslach a asistenčné informácie (otváracie hodiny, adresy, kontaktné data a rôzné iné informácie),

» prijímať otázky a bezprostredne riešiť požiadavky zákazníkov,

» vyhľadávať informácie v našich systémoch a na internete.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ak radi komunikujete, vyhľadávate informácie a sprostredkovávate ich, je to to pravé orechové pre Vás :-)

Prozákaznícka orientácia a pozitívny prístup - s tým sa Vám bude pracovať oveľa lepšie.

Samozrejmosťou by pre Vás mala byť práca s PC.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Dôsledne Vás zaškolíme v oblasti, ktorej sa budete venovať.
Naučíme Vás efektívne komunikovať, tieto zručnosti využijete v "každom drese".
Pracovné zmeny si môžete vybrať v čase, kedy to aj Vám vyhovuje.

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3105217   Dátum zverejnenia: 17.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.