Chces hrať prvú ligu v záchrane zákazníkov? (repreznetant savedesk)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Motivujúce finančné ohodnotenie, podľa plnenia cieľov
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš hrať extraligu v ZÁCHRANE našich zákazníkov?

Chceš zdieľať know how v oblasti UDRŽANIA zákazníka na medzinárodnej úrovni?

Máš tú najsilnejšiu zákaznícku orientáciu a v starostlivosti o zákazníka sa cítiš ako ryba vo vode?

POĎ K NÁM - rozširujeme náš úspešný tím!

Hľadáme argumentačne zdatných ľudí, ktorí sa chcú učiť nové veci a oslovuje ich telefonická komunikácia.

My nepredávame, my zachraňujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Základná výbava záchranára:

- výborná argumentácia

- prozákaznícka orientácia

- silný verbálny a príjemný hlasový prejav

- zvládanie stresových situácií a schopnosť hľadať riešenia

- zmysel pre humor

Ideálne ak už máš predchádzajúcu pracovnú skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi. Ak nie nevadí, dôležitá je chuť učiť sa a pracovať na sebe.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Greschner

ID: 3070107   Dátum zverejnenia: 19.5.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.