Cloud Specialist

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 01.05.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si v budúcnosti o sebe povedať: Som špecialista na komplexné technologické migrácie do „Cloudu“?

Potom si na správnej ceste.

Hľadáme posilu do tímu podpory PANIP migrácie v Slovak Telekome.

Ponúkame ti zaujímavé benefity a skúsenosť s technológiami v prostredí, ktoré je výnimočné.

Si absolvent vysokej školy, alebo si už expert / senior, alebo ťa baví viac projektový manažment? – radi ťa uvidíme.

Ak poznáš aspoň niektoré z pojmov: IMS, BRAS, EPC, SGSN, GGSN, HLR, HSS, IN, MMSC, SMSC, VoiceMail, DNS, LDAP, AAA, Cloud security, NFVI, VNF, VoIP, VoLTE, Project Management, CAPEX/OPEX, RFP/RFI a mnoho ďalších => tak si na správnej ceste profilovať sa v pracovnej oblasti, ktorá ťa posunie nielen profesne, ale aj osobnostne smerom do komunity expertov, ktorých je veľký nedostatok na trhu práce a ktorých si v ST vážime.

Neváhaj a prihlás sa na výberové konanie, radi sa s tebou stretneme, spoznáš nás tvojich budúcich kolegov, prostredie a potenciálnu náplň práce, ktorej detaily predstavíme na pohovore.

Súčasťou práce je cestovanie, vzdelávanie, konfrontácia s reálnymi technológiami, expertmi dizajnu, dodávateľmi.

Vyžadujeme odvahu nebáť sa pustiť do nových úloh, naštudovať si problematiku a vložiť do práce svoju inováciu.

A samozrejme je tu šéf, ktorý ťa podporí a tím ktorý Ti pomôže a usmerní.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- príjemné vystupovanie a profesionálne jednanie

- analytické myslenie

- schopnosť tímovej spolupráce

- samostatný, iniciatívny a inovatívny prístup pri riešení úloh

- prax v relevantnej oblasti vítaná

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eleonóra Ferencová

ID: 2993823   Dátum zverejnenia: 1.4.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.