Špecialista diagnostiky telekomunikačných služieb

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať odbornú diagnostiku a opravu porúch telekomunikačného charakteru na diaľku,

- koordinovať činnosti pracovísk diagnostiky a opravy porúch,

- riešiť individuálne poruchy zákazníkov v rámci zodpovednosti,

- zabezpečovať plnenie dohodnutých cieľov a kvality pre riešenie porúch služieb,

- riešiť neštandardné požiadavky a poruchy v procese odstraňovania porúch,

- identifikovať, riešiť a eskalovať problémy vo zverenej oblasti,

- vykonávať implementáciu nových postupov pre diagnostiku a opravu porúch služieb a navrhovať kroky k ich zlepšeniu,

- participovať na projektoch podľa pridelenej role.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Od úspešného kandidáta očakávame:

- riadiace zručnosti, rozhodnosť, asertivitu, komunikačné zručnosti, zákaznícku orientáciu, tímovú prácu, zodpovednosť a spoľahlivosť, samostatnosť

- 4 roky v oblasti diagnostiky a odstraňovania porúch služieb a sietí

- PC profesionál

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

ID: 2886199   Dátum zverejnenia: 11.1.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.