Sr. špecialista ekonomickej regulácie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: : Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): : dohodou
  • Termín nástupu: : dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je podpora v oblasti zabezpečenia súladu produktov spoločnosti s pravidlami hospodárskej súťaže a sektorovou reguláciou.

V rámci príslušnej agendy špecialista zastrešuje najmä nasledovné činnosti:

*pripravovať, implementovať a spravovať interne ekonomické modely používané pre posudzovaní súladu produktového portfólia spoločnosti s regulačnými povinnosťami a právom hospodárskej súťaže,

*analyzovať a odborne pripomienkovať ekonomické modely používané regulačnými organmi,

*koordinovať zber vstupných údajov pre ekonomické modely používané regulačnými organmi ako aj iné zbery dát,

*koordinovať implementáciu regulačnej stratégie a regulačných a súťažných pravidiel v spoločnosti a posudzovať súlad konania a obchodných činností spoločnosti s týmito pravidlami,

*komunikovať s externými poradcami a koordinovať ich činnosť,

*vypracovávať expertné analýzy, posudky a komplexne materiály vo zverenej oblasti, sledovať vývoj praxe vo zverenej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: zodpovednosť, samostatnosť a orientácia na praktický použiteľne výsledky, profesionalita, komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce

: minimálne 2 roky praxe v oblasti telekomunikácií alebo sieťových odvetvi, resp. poradenstva pre telekomunikácie alebo sieťové odvetvia

: komplexný prehľad o prostredí, skúsenosti s ekonomickým modelovaním, manažérskym účtovníctvom, príp. finančným controllingom

: prehľad o telekomunikačnej/média oblasti sú výhodou

: znalosť ekonomickej AJ

: MS EXCEL - expert, MS OFFICE – pokročilý. SAP, príp. iné nástroje vedenia účtovníctva sú výhodou

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2886197   Dátum zverejnenia: 11.1.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.