Trainee - Data Analyst

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Termín nástupu: 1.2.2017
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu digital služieb (ecommerce, web, mobile apps) dátového analytika.

Budeš mať na starosti analýzy dát web objednávok, návštevnosti, či správania sa

užívateľov na webe telekom.sk Budeš spájať dáta z interných DWH a databáz tvorených

zo správania sa zákazníkov na webstránke Telekom.sk s externými

zdrojmi ako Google či Facebook. Budeš spolupracovať s interným Big Data oddelením,

či externými dodávateľmi z oblasti dátových analýz.

Pomôžeš nám priniesť zákazníkom ešte lepší, adaptívny web, priniesť dokonalý

personalizovaný zážitok každému užívateľovi na www.telekom.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Analytické myslenie

Samostatnosť , flexibilita a proaktivita

Zodpovednosť

Komunikačné zručnosti

Myslenie otvorené netradičným riešeniam

Pracovné skúsenosti v oblasti analýz výhodou

Znalosti pri príprave dátových štruktúr a databáz

Znalosti spracovania dát, dátových analýz a data vizualizácií

Skúsenosti s databázami a databázovými queries (SQL, MySQL, Postgresql)

Chuť a znalosť používať big data nástroje

Znalosti z oblasti štatistiky, tvorby hypotéz

Záujem o machine learning

Znalosti programovacích jazykov (Python, prípadne R)

Záujem o web analytické nástroje (Google Analytics)

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2871757   Dátum zverejnenia: 3.1.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.