Interný SAP konzultant

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: : Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): : dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: účasť na medzinárodných projektoch pre harmonizáciu informačných systémov

: údržba a rozvoj a SAP R/3 účtovných modulov v spolupráci s IT, riadenia vývoja, rozvoja a údržby aplikačných systémov

: podpora SAP R/3 užívateľov

: podieľať sa na definícii koncepcie vývoja systému SAP R/3 účtovných modulov

: podpora testovania nových funkcionalít

: operatívna podpora finančných projektov, analýza metodických a reportovacích požiadaviek z hľadiska ich dopadu na obsahovú náplň projektu, návrh riešenia, implementácia

: analýza ad hoc metodických a reportingových zmien a ich dopadu do systémov

: špecifikácia rozvoje a úprav SAP R/3 účtovných modulov podľa metodických a reportovacích potrieb

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: koncepčné a analytické schopnosti

: spoľahlivosť, ochota neustále sa učiť a zdokonaľovať znalosti

: schopnosť prinášať nové riešenia

: dobrá orientácia v projektovom riadení, prezentačné schopnosti

: plynulá znalosť angličtiny

: skúsenosti a prehľad z oblasti telekomunikácií a informačných technológií

: veľmi dobrá znalosť MS Word, MS Excel a MS Access

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich

ID: 2828984   Dátum zverejnenia: 28.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.