Senior specialista nákupu zákaznických řešení

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás obchodovat s firemními zákazníky? Zajímá Vás oblast ICT? Rozumíte pojmům jako je Cloud, IoT, WIFI MLAN? Chcete pracovat pro velkou stabilní společnost? Rádi komunikujete s lidmi?– Ano? Tak právě pro Vás jsme tím vhodným zaměstnavatelem!

Do nově vznikajícího česko-slovenského týmu nákupu pro firemní řešení hledá Slovak Telekom asertivní osobnost, která dokáže vyjednávat s dodavateli i interními zákazníky, vytvářet dlouhodobé vztahy a zároveň nést plnou zodpovědnost za smluvní zajištění a procesní správnost dohodnutých podmínek.

Chcete-li se i Vy podílet na našich výsledcích, zašlete Váš životopis! Každý, kdo má pozitivního ducha a chuť na sobě pracovat, může rozšířit řady našeho týmu.

: Řídit a koordinovat nákup produktů a služeb pro zákaznické projekty.

: Řídit vztahy se svěřenými dodavateli a interními zákazníky.

: Vyjednávat smluvní podmínky a smlouvy s dodavateli.

: Aktivně se podílet na tvorbě a aktualizaci procesů.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

: Jste aktivní, výřečná, přesvědčivá osoba?

: Máte obchodní nadání, ICT je Vaším koníčkem?

: Rád/a aktivně ovlivníte své výsledky a tím i výsledky celé firmy?

: Vyhovuje Vám různorodá náplň práce?

: Přátelský kolektiv je pro Vás velmi důležitý?

: Nebojíte se administrativních činností?

: Komunikativnost, obchodní a vyjednávací dovednosti, orientaci na výsledek.

: Logické myšlení, pečlivost, samostatnost, flexibilitu a týmového ducha.

: Výhodou jsou znalosti a zkušenosti v oblasti ICT, případně zkušenosti s nákupem.

: MS Office

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich

ID: 2827970   Dátum zverejnenia: 26.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.