Sr. účtovník so zameraním na riadenie projektu, pohľadávky, záväzky a hlavná kniha

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: spolupráca na medzinárodnom projekte implementácie ERP systému za oblasť účtovníctva (pohľadávky, záväzky a hlavná kniha) a komplexné plnenie úloh pridelených v rámci tohto projektu

: príprava podkladov, zber informácii a komunikácia s materskou spoločnosťou DT v rámci pridelenej zodpovednosti v rámci tohto projektu

: koordinovať implementáciu prípadných dosahov z projektu implementácie ERP systému aj na dcérske spoločnosti v rámci skupiny

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: min. 2 roky praxe v oblasti účtovníctva, pohľadávky, záväzky a hlavná kniha

: dobrá znalosť slovenskej a medzinárodnej účtovnej legislatívy (IFRS)

: základná znalosť daňovej legislatívy

: užívateľ MS Office podmienkou, SAP výhodou: analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, efektívna komunikácia, koordinácia úloh a vstupov, zodpovednosť, presnosť

: ochota cestovať (Praha)

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich

ID: 2827969   Dátum zverejnenia: 26.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.