Sr. controller

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: samostatná príprava a kontrola pravidelných mesačných controllingových reportov a prehľadov pre akcionárske účely

: pripravuje údaje pri tvorbe rozpočtov, plánov a prognóz za pridelenú oblasť

: zodpovedá za prípravu podkladov pre manažérske rozhodovanie, plánovanie a kontrolu

: pripravuje komentáre k aktuálnemu vývoju voči plánom/prognózam

: vytvára, kontroluje a vyhodnocuje investičné zámery spoločnosti za pridelenú oblasť

: navrhuje opatrenia k zlepšeniu interných systémov a procesov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: min. 2 roky praxe

: všeobecný prehľad vo finančnej oblasti, účtovníctve a controllingu (manažérskom účtovníctve): tímový hráč, otvorený zmenám, komunikatívny a inovatívny

: orientácia na výsledky

: dobré analytické myslenie

: MS Office (najmä MS Excel) na úrovni expert; znalosť SAP R/3

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich

ID: 2827496   Dátum zverejnenia: 25.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.