Produktový špecialista pre B2B (security & fix data products)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiť vývoj a životný cyklus zvereného produktového portfólia s cieľom dosiahnutia výnosov a profitability.

Navrhovať nové produkty a služby a rozvíjať existujúce v zmysle ich funkčného zlepšenia, optimalizácie nákladov, lepších výstupov.

Navrhovať a koordinovať aktivity v oblasti produktového manažmentu.

Pripravovať relevantné business plány, rozpočty, benchmarky a reporty.

Sledovať a vyhodnocovať konkurenčné produkty a komerčnú úspešnosť zvereného produktového portfólia.

Koordinovať externých dodávateľov.

Poskytovať pre-sales podporu, konzultáciie a poradenstvo pre zverené produkty

Poskytovať interné školenia a zdieľanie know-how pre zverené produkty

Poskytovať stanoviská pre výberové konania a technické konzultácie pri nákupe nových technológií

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia vyžaduje iniciatívu, proaktivitu, chápanie súvislostí

analyticko-koncepčné myslenie

strategické a komerčné myslenie

výborné komunikačné a organizačné schopnosti

prozákaznícky prístup

min. 3 ročná pracovná skúsenosť v oblasti tvorby/rozvoja produktov alebo stratégie

veľmi dobrá znalosť telekomunikačného trhu, technológií a služieb

MS Office

Aktívny Anglický jazyk je podmienkou

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Greschner

ID: 2826007   Dátum zverejnenia: 24.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.