Sr. špecialista zákazníckych financií - kreditné riziká

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista riadenia kreditných rizík má v správe automatický schvaľovací proces pri poskytovaní telekomunikačných produktov, podieľa sa na rozvoji stratégií v danej oblasti, reviduje nové produkty z pohľadu kreditných rizík, definuje zmenové požiadavky a zodpovedá za ich správnu implementáciu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, efektívna komunikácia, koordinácia úloh a vstupov, zodpovednosť, presnosť

: Min. 2 roky praxe v oblasti risk managementu nebo finančných analýz

: MS Office: Excel - veľmi dobrá, Outlook - veľmi dobrá, Access - veľmi dobrá, SQL - základy

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich

ID: 2824145   Dátum zverejnenia: 23.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.