Senior špecialista optimalizácie predajného kanála

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: 1.1.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na úseku rezidenčného zákazníckeho call centra v Košiciach hľadáme kolegu, ktorý bude:

- poskytovať metodickú podporu a poradenstvo vo zverenej oblasti predaja a služieb zákazníkom

- predkladať návrhy na zlepšenie ukazovateľov výkonnosti

- analyzovať a vyhodnocovať prevádzkové dáta

- zabezpečí implementáciu návrhov na optimalizáciu a zlepšenie

- monitorovať a analyzovať plnenie stanovených cieľov

- monitorovať kvalitu a efektívnosť práce vedúcich zamestnancov v oblasti predaja a služieb zákazníkom

- podporovať vedúcich zamestnancov v oblasti koučingu, tvorbe motivačných a antifluktuačných programov

- monitorovať prevádzku a navrhovať procesy na zlepšenie a zefektívnenie plnenia cieľov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, dôslednosť, analytické myslenie, orientácia na výsledok, orientácia na tímovú spoluprácu, iniciatíva/proaktivita, organizačné schopnosti, schopnosť efektívne riešiť problémy

2-3 roky v oblasti predaja a služieb zákazníkom

skúsenosti s riadením tímu

MS Office

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- široká škála rozvojových a vzdelávacích aktivít
- príjemné pracovné prostredie
- systém zamestnaneckých zliav a produktov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Vargová

ID: 2821293   Dátum zverejnenia: 22.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.