Brigáda - Projektový asistent

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

projektová koordinácia - administratívna podpora projektov a ich dokumentácia

vypracovanie analýz, reportov a podkladov v rámci monitorovania projektov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

analytické myslenie a dôraz na detail

výborné organizačné schopnosti

záujem o riešenie problémov, iniciatíva/ proaktivita

predchádzajúce skúsenosti so stážou/brigádou vítané

základné povedomie o problematike telco a IT (ICT)

veľmi dobrá znalosť MS Excel, PowerPoint, znalost prace s SQL databazou vyhodou, znalost vytvorit SELECT nad databazou vyhodou, znalost s vytvaranim reportov vyhodou

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2816264   Dátum zverejnenia: 17.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.