PHP Developer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovného a dynamického kolegu na pozíciu PHP programátor. Ak rád inovuješ a baví Ta práca na zaujímavých IT projektoch, potom neváhaj a staň sa súčasťou tímu najväčšieho a najinovatívnejšieho mobilného operátora na Slovensku.

A čo bude tvojou úlohou?

-vykonávať činnosti súvisiace s dodávaním IT riešení,

-prijímať a analyzovať požiadavky na zmeny v rámci zverenej IT oblasti,

-podieľať sa na návrhu, vývoji, testovaní a implementácii požiadaviek na nové riešenia, resp. zmeny funkcionalít v existujúcich IS

-spolupracovať pri realizácii rôznorodých IT projektov

-vypracovávať plány realizácie zmenových požiadaviek na IS

-pripravovať pravidelné i ad hoc analýzy a reporting

-vytvárať pracovné postupy a usmernenia pre príslušný IS a viesť dokumentáciu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
Visual Basic - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Prax min. 2 roky v oblasti vývoja, testovania a implementácie požiadaviek na nové IT riešenia

-Skúsenosť z oblasti telco sektora veľkou výhodou

-Prax v SW vývoji: PHP,/.NET/ASP NET/SQL/ TSQL /PLSQL

-Skúsenosti so Siebel výhodou

-Analytické myslenie, orientácia na detail

-Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

-Tímový duch a proaktivita

-Otvorenosť voči novým nápadom

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Hančáková

ID: 2814162   Dátum zverejnenia: 16.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.