Špecialista direct marketing.komunikácie- zastupovanie počas MD/RD

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kreatívna tvorba a koordinácia prípravy direct marketingových materiálov (e-mail, SMS, direct mail, reklamný text vo faktúrach) v súlade s komunikačnou stratégiou firmy

- komunikácia s kreatívnou agentúrou

- príprava a exekúcia emailov v kampaňovom nástroji

- realizácia marketingových aktivít zameraných na podporu značky Telekom za účelom zvyšovania predaja, spokojnosti a vernosti zákazníkov

- spravovanie a monitorovanie prideleného rozpočtu

- analýza a vyhodnocovanie efektivity a účinnosti marketingových aktivít a návrhy prípadných úprav

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

kreatívne myslenie, komunikačné a dobré organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilnosť

skúsenosť s prípravou BTL marketingových materiálov, skúsenosti s emailovým marketingom výhodou

MS Office, Adobe Photoshop, základy HTML

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2771148   Dátum zverejnenia: 18.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.