Business Intelligence Sr. Špecialista

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 1.11.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš vytiahnuť z dát viac než čísla? Ak si na otázku odpovedal pozitívne, tak si naša "krvná skupina" a hľadáme práve teba...

Ako súčasť oddelenia riadenia predajných kanálov dostaneš priestor realizovať sa v týchto smeroch:

• end-to-end monitoring a reporting v oblasti zriaďovania služieb zákazníkom, životného cyklu predajných transakcií a zákazníckych interakcií pre jednotlivé predajné kanály v rámci celej spoločnosti

• vyhodnocovanie predajných výsledkov a pripravovanie reportov pre efektívne riadenie predajnej siete.

• vyhodnocovanie kvalitatívnych ukazovateľov zákazníckej spokojnosti.

• spolupráca na nastavovaní dátovej logiky, štruktúry a prepojenia dát nad DWH.

• rozvoj internej aplikácii pre riadenie výkonu predajnej siete (PHP)

• úzka spolupráca s prednými líniami

Pozícia je v rámci teamu channel managementu, ktorý má na starosti celkovú stratégiu mixu predajných kanálov, odmeňovanie a plánovanie a úzko spolupracuje najmä s oddeleniami predaja a marketingu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Bez čoho sa pri práci potrebovať:

výborné logické a analytické uvažovanie

komunikačné schopnosti

proaktivita, vysoké nasadenie a prirodzená zvedavosť

min 2 roky praxe, skúsenosť s reportingovými nástrojmi

SQL – pokročilý/expert

PHP- pokročilý

pSQL

jQuery

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2764593   Dátum zverejnenia: 13.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.