Špecializovaný reprezentant pre winback a retenciu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 1.11.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii posilníte náš obchodný tím v:

» komunikácii so zákazníkmi v oblasti využívaných produktov a služieb,

» v telefonickom kontakte s pridelenými zákazníkmi za účelom udržania zákazníka,

» špeciálnych ponukách produktov a služieb pre zákazníkov za účelom ich udržania,

» odporúčaní alternatívnych produktov a služieb existujúcim a novým zákazníkom,

» administratívnom spracovaní produktov a služieb v zákazníckom systéme spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na tejto pozícii využijete hlavne Vašu:

- flexibilitu v komunikácii, predaji a v práci so zákazníkom,

- veľmi dobrý verbálny a príjemný hlasový prejav,

- pro-zákaznícku orientáciu,

- stresovú odolnosť a zodpovednosť.

Skúsenosti s prácou so zákazníkom sú vítané.

Znalosť práce s MS Office

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2762578   Dátum zverejnenia: 12.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.