Poradca IT návrhov a riešení

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu v Bratislave hľadáme tímovo orientovaného a proaktívneho kolegu na pozíciu Poradca IT návrhov a riešení. Využite možnosť podieľať sa na definovaní stratégie rozvoja riešení našich IT systémov a staňte sa tak súčasťou najväčšieho a najinovatívnejšieho mobilného operátora na Slovensku.

A čo bude vašou úlohou?

- Vykonávať analýzu, návrh, design, konfiguráciu a zapracovanie požiadaviek na zmenu funkcionality alebo produktov v informačnýchsystémoch.

- Riadiť a koordinovať uvedené aktivity v rámci viacerých IT domén.

- Zastrešovať rolu biznis partnera a poskytovať konzultácie predzadávateľov užívateľských požiadaviek na informačné systémy.

- Participovať na plánovaní a riadení rozpočtu pre rozvoj zverených informačných systémov.

- Tvoriť špecifikácie v súlade s firemnou metodikou.

- Zodpovedať za kvalitu a dodržiavanie termínov pri riešení a implementácii požiadaviek.

- Spolupracovať na testovaní vyvíjaných funkčností.

- Vypracovávať metodiky, usmernenia a prevádzkovú, testovaciu a užívateľskú dokumentáciu k vykonaným zmenám.

- Zabezpečovať zaškolenie prevádzkovateľov a užívateľov aplikácií.

- Plánovať a riadiť spoluprácu s externými dodávateľmi IT riešení.

- Dohliadať nad rutinným spracovaním implementovaných požiadaviek v inf.systémoch.

- Poskytovať konzultácie pre užívateľov a zabezpečiť riešenia v prípade vzniknutých problémov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- min. 3 až 5 rokov na obdobnej pozícii

- skúsenosť s prácou v relačných databázach (Oracle, PL/SQL)

- skúsenosť s niektorým z programovacích jazykov (Java/J2EE, C++, C# a iné)

- skúsenosť s technológiami (SOAP, JMS, JDBC, XML, XSLT)

- základný prehľad v oblasti CRM systémov (napr. Siebel) výhodou

- znalosť modelovacích nástrojov (UML) výhodou

- pokročilá znalosť MS Office

Osobnostné predpoklady:

- schopnosť riadiť menšie tímy

- zákaznícka orientácia a analytické myslenie,

- negociačné schopnosti a orientácia na tímovú prácu,

- orientácia na výsledok a koncepčné myslenie

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2755508   Dátum zverejnenia: 7.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.