Reprezentant telefonického predaja- Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Termín nástupu: 2016-11-01
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME

Byť v neustálom kontakte s blízkymi, poslať fotky e-mailom kamarátke, pozrieť sa na nate, čo hrajú v kine, pozerať filmy bez reklám, byť proste stále on-line. Umožňujeme ľuďom zdieľať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ

Ako reprezentant telefonického predaja sa určite nudiť nebudeš. V rámci našich predajných tímov budeš aktívne komunikovať s našimi zákazníkmi za účelom predaja ďalších našich fixných aj mobilných produktov. Úspešné obchody potom nahodíš do systému a ďalší kolegovia ich už spracujú. Je to práca plná plánov a nových víziev, ktorých napĺňanie ťa určite posunie vpred.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ K SVOJEJ PRÁCI?

Výborné komunikačné zručnosti sú určite základom. Ak máš k tomu aj skúsenosti s predajom, máš ďalšie veľké plus. Príležitosť však dávame aj novým talentom :)   Orientácia a záujem o produkty Telekomu je veľmi vítaná. Bude toho veľa, takže s vytrvalosťou a optimizmom to pôjde ľahšie :-)

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame:
- istotu stabilnej spoločnosti
- produkty Telekomu zadarmo (zamestnanecký paušál s mobilom, Magio Televízia) alebo za "babku"
- dobré vzťahy s kolegami v našom tíme, príjemnú pracovnú atmosféru a tak sa práca stáva zábavou
- skúsenosti, ktoré sa hodia v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu- vytvorenie pracovnej žiadosti v našom systéme zvanom "Kariérne príležitosti".

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

ID: 2754541   Dátum zverejnenia: 6.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.