Junior IT designer Online portalu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš všeobecný prehľad o IT svete? Vieš čo znamenajú skratky ako DB, SQL, SOAP, JAVA, SSL, CRM, LDAP, APACHE alebo HTTP200? Dokážeš sám vymyslieť technické riešenie a zapísať ho do dokumentu? Vieš čo je to dátový tok a dátový model a prečo IT firmy majú tzv. architektov? Baví ťa svet online aplikácií a webových technológií? Veľkou výhodou je pre nás, ak si už v minulosti aj programoval....

Ak si sa v tomto opise našiel, potom neváhaj a staň sa súčasťou nášho Telekom tímu v Bratislave!

A čo by si u nás robil?

- Navrhoval riešenia pre implementáciu nových služieb

- Prichádzal s návrhom zlepšení v architektúre a implementácii jednotlivých oblastí a systémov

- Odhadoval prácnosť navrhovaných riešení

- Pomáhal tímu administrátorov hľadať dôvody prípadnej nefunkčnosti aplikácií

- Pripravoval(dokumentoval) svoje alebo tímové design návrhy jednotlivých úloh.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v oblasti IT/Telco podmienkou, predošlá prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou

- znalosť DB, SQL, SOAP, JAVA, SSL, CRM, LDAP, APACHE, HTTP200

- analytické, logické a praktické myslenie

- kreativita, tímový duch a otvorenosť novým poznatkom

- schopnosť prinášať zjednodušenia a zmysluplné riešenia

- systematický prístup k práci a schopnosť orientovať sa v procesoch

- proaktivita a otvorenosť voči zmenám

- zodpovednosť, samostatnosť a dôslednosť

- zameranie na detail a výsledok

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2749972   Dátum zverejnenia: 4.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.