Sr. špecialista finančného reportingu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: spolupráca na projektoch za oblasť účtovníctva a reportingu a komplexné plnenie úloh pridelených v rámci týchto projektov

: koordinovať implementáciu prípadných dosahov z projektov spoločnosti aj na dcérske spoločnosti v rámci skupiny

: koordinovať prípadný dosah z projektov spoločnosti na reportingové procesy

: komunikácia s materskou spoločnosťou DT v rámci pridelenej zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, efektívna komunikácia, koordinácia úloh a vstupov, zodpovednosť, presnosť

: 2 roky praxe v oblasti účtovníctva a financií

: dobrá znalosť slovenskej a medzinárodnej účtovnej legislatívy (IFRS)

: základná znalosť daňovej legislatívy

: užívateľ MS Office podmienkou, SAP výhodou

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 2749025   Dátum zverejnenia: 4.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.