Špecialista riadenia investičných projektov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vypracovanie analýz, reportov a podkladov v rámci monitorovania stavu investičných projektov

- spracovávať obchodné projekty pridelene nadriadeným,

- vyhľadávať a rozvíjať nové obchodné príležitosti (developerské/investičné projekty – optická infraštruktúra),

- spracovávať a vyhodnocovať návratnosť obchodných príležitostí a pripravovať obchodné ponuky,

- viesť rokovania s partnermi /municipalitami,

- navrhovať podmienky zmluvných vzťahov a pripravovať zmluvnú dokumentáciu,

- navrhovať a koordinovať lokálne projektové aktivity,

- koordinovať spoluprácu s partnermi (internými/externými) a vytvárať s nimi dlhodobé obchodné vzťahy,

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Exaktný (dôsledný, precízny v detailoch)

Proaktívny (navrhovať riešenia, vyhľadávať partnerov, identifikovať technické riešenia)

Asertívna komunikácia (kontaktovať nových partnerov, transparentná komunikácia s partnermi)

Negociačné zručnosti (vyjednávanie obchodných a zmluvných podmienok)

Diplomatické vystupovanie (vedieť vhodne vybrať formu aj obsah komunikácie podľa osobnosti partnera)

Základy projektového riadenia (riadenie E2E projektu od akvizície až po úspešný predaj služieb vo zverenom projekte). Koordinácia viacerých paralelne bežiacich projektov.

Manažérske/kooridnačné schopnosti

Prehľad v telco biznise (orientácia v produktoch, technológiách)

prax min 3 roky

MS Office

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Greschner

ID: 2728769   Dátum zverejnenia: 19.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.