Manager obchodnej skupiny Telekom Doma

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priama zodpovednosť za výsledky pobočky
- podpora riaditeľa predajného kanálu pri napĺňaní obchodnej stratégie
- koordinácia obchodných aktivít pobočky
- monitoring a koordinácia lokalitného plánu pobočky
- spolupráca pri tvorbe plánu a jeho rozdelenie na jednotlivých predajcov
- zodpovednosť za rozvoj kvality predajných zručností obchodného tímu/ školenia
- spolupráca na tvorbe manažérskych nástrojov pre obchodný tím

Pozíciu obsadzujeme pre Košický kraj.

Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor, s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodne poznatky.

Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: McROY Staffing, a.s.

Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Od vhodného kandidáta očakávame:
- orientácia na ciele
- inovatívny prístup
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- iniciatíva a proaktívny prístup
- flexibilita
- excelentné komunikačné a prezentačné zručnosti
- lektorské zručnosti - skúsenosti s predajnými školeniami
- predajné zručnosti
- tímová spolupráca

Skúsenosti s D2D predajom - NEVYHNUTNÉ.

Minimálne 1 rok - priamy predaj D2D - Energetika, Telco produkty

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

• Motivujúce platové ohodnotenie ( najvyššie odmeňovanie v segmente priameho predaja na Slovensku )
• mobil, tablet aj na súkromné účely
• služobné vozidlo
• bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný a profesijný rozvoj,
• know-how profesionálneho predajcu: Consultative sales approach®
• Teambuildingové akcie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovak Telekom
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2444133   Dátum zverejnenia: 7.12.2016