Leasing Contract Management Specialist

Slovak Telekom Infra, a.s.

Místo práce
Bajkalská 28, Ružinov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme nově vznikající společnost Slovak Telekom Infra, a.s., sesterská společnost Slovak Telekom, a.s., se zaměřením na pronájem pasivní infrastruktury mobilních základnových stanic. Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude zodpovídat za správu svěřených nájemních smluv a jednání s našimi partnery (zákazníky/pronajímateli).

Nabízíme Vám časovou flexibilitu (práce v kanceláři i z domova).

Místo pracoviště: Bajkalská 28, 82109 Bratislava

Nástup: duben/květen 2024, případně dohodou.

Čemu se budete věnovat

  • po zaškolení budete zodpovídat za správu nájemních smluv a vztahů s vlastníky nemovitostí (v rámci projektu sdílení síťových lokalit),
  • oslovit partnery a zajistit jejich souhlas s přístupem 3. strany (dalšího operátora) na site (věž/rooftop),
  • upravit smlouvu pro přístup 3. strany a umístění technologie 3. strany,
  • přípravit smlouvu k podpisu,
  • vystupovat jako kontaktní osoba pro všechny činnosti související s nájemními smlouvami,
  • zodpovídat za vztah s pronajímatelem a vést veškerá jednání týkají se pronájmu,
  • zajistit činnosti podle požadavků plánu projektu,
  • revize nájemních smluv v souladu s interními směrnicemi,
  • poskytovat informace o stavu probíhající činnosti, zpracovávat dokumentaci/smlouvy a nahrát do požadovaných systémů a úložišť.

Co od Vás očekáváme

  • středoškolské/ vysokoškolské (ekonomického nebo právnického směru výhodou),
  • anglicky jazyk – komunikativní znalost (úroveň B1/B2),
  • alespoň 3 roky zkušeností v oblasti správy nemovitostí, uzavírání smluv nebo podobné role,
  • zkušenost s jednáním a péčí o vztah se zákazníkem (Account/Partner/Property Management),
  • schopnost pracovat samostatně i jako člen projektového týmu,
  • aktivní přístup k řešení problémů, dodržování termínů,
  • velmi dobré komunikační schopnosti,
  • ochota cestovat (v případě potřeby), řidičský průkaz.

Co Vám nabízíme

  • Bonusy: roční bonus ve výši 15% ze základní mzdy
  • Služební telefon, notebook
  • Zaměstnanecký tarif
  • Dovolená a oddych: 5 dní nad rámec zákona a 1 den na dobročinnou činnost.
  • Cafeteria: Benefity v hodnotě500 EUR ročně – na služby z oblasti sportu a kultury, dovolenou nebo jazykové kurzy.
  • Stravenkové lístky v hodnotě 5,85 EUR
  • Penzijní spoření: příspěvek na penzijní pojištění ve výši 1,5% Vaší hrubé mzdy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské

Řidičský průkaz

B
ID: 4787145  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc