Krupiérka - Barmanka

Slovak Restaurants, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 720 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha elektronických výherných prístrojov, starostlivosť o chod prevádzky, zodpovednosť za zverenú hotovosť, práca na smeny

-bezplatné doškolenie, mladý kolektív, nadštandardné finančné ohodnotenie, luxusné prostredie, možnosť kariérneho postupu, pracovná rovnošata

Žiadosť spolu so životopisom zaslať na mail: [email protected] Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, ktorí budú vybraní do druhého kola. Pri zaslaní životopisu je nutné zaslať aj svoju fotografiu a miesto výkonu práce (Bratislava alebo Malacky). Kontakt: Bc. Daniela Masaryková tel. 0917696676.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

krupiérka-výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na tuzemskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1197216  Dátum zverejnenia: 28.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 720 EUR/mesiac